Projektledare, Nicklas

Projektledare | På NPG är vi glada att välkomna Maja in i gänget.
Maja kommer in med massor av energi och givetvis en examen i Event Management & konceprutveckling från IHM.

Maja Kapanen är vår nya projektledare på NPG i Sverige. Maja har en examen i Event Management & Konceptutveckling från IHM och med erfarenhet av arbete på byråer i Stockholm.

Maja kommer att arbeta med att genomföra både våra nationella- och internationella projekt inriktat mot mässor, event och mediaproduktion.

Vi är superglada att välkomna Maja till teamet och ser fram emot ett härligt 2025 med en massa roliga utmaningar.

Om NPG

NPG är en internationell aktör inom event- och mässbranschen med över 70 anställda på kontor i Stockholm, Oslo och Budapest. Koncernen har en omsättning på över 200 miljoner kronor. Sedan etableringen 1991 har NPG haft ett starkt engagemang för att utveckla lönsamma mötesplatser och är en erfaren partner för varumärken, företag och organisationer internationellt.

Intresserad?
Skicka in din ansökan!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Event

Välkommen Annie

Projektledare | På NPG är vi glada att välkomna Annie in i gänget. Med ...

Cookies

Vår webbplats använder cookies för att du ska kunna använda våra tjänster och för analyser. På så sätt kan vi skapa en bättre service för dig. Vi är skyldiga att informera dig om detta, och om detta är okej kan du fortsätta använda webbplatsen som vanligt. Läs mer